#Zawody

 • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego 8.01.2014

  W dniu 08.01.2014r. na Krytej Pływalni w Kłodzku zostały zorganizowane Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w pływaniu drużynowym.
  Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku. Nagrody dla najlepszych drużyn – dyplomy, medale oraz puchary ufundował Burmistrz Miasta Kłodzka Bogusław Szpytma.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 25.10.2014

  25 października br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 7.11.2015

  7 listopada br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 17.10.2015

  Po raz szósty na krytej pływalni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych, która odbyła się 17 października br., udział wzięło 134 zawodników reprezentujących swoje szkoły i kluby sportowe. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał dyrektor KCKSiR Marek Mazurkiewicz podkreślając, że zawody pływackie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów, a realizowane przez szkoły bezpłatne zajęcia nauki pływalna w ramach lekcji wychowania fizycznego, opłacane przez Gminę Miejską Kłodzko, dają wymierne efekty zdrowotne i sportowe.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 22.10.2016

  Rekordową liczbę uczestników zgromadziły Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych. W imprezie, która odbyła się 22 października br., udział wzięło 140 zawodników ze szkół i klubów pływackich powiatu kłodzkiego. 

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu Szkół Gimnazjalnych 05.11.2016

  W sobotę 5 listopada br., na krytej pływalni odbyły się VI Mistrzostwa Kłodzka Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”. W zawodach udział wzięło 41 zawodników.

  Więcej
 • Noworoczne Zawody 2015

  Na krytej pływalni w Kłodzku, 15 stycznia br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów uczęszczających do kłodzkich szkół podstawowych. Podczas otwarcia zawodów burmistrz miasta Kłodzka Michał Piszko, złożył z okazji nowego roku 2015, młodym pływakom i ich opiekunom życzenia zdrowia, radości z uprawiania sportu i bardzo dobrych wyników w nauce.

  Więcej
 • Noworoczne Zawody Pływackie 09.02.2017

  Pod patronatem burmistrza miasta Kłodzka p. Michała Piszko, w czwartek 9 lutego br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów kłodzkich szkół podstawowych.

  Więcej
 • Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu SP WYNIKI

  Na Krytej Pływalni w Kłodzku 21 października 2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com