Strefa rekreacyjna

Basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci oraz okrągła wanna jacuzzi to dużo dobrej zabawy, bezpieczeństwo i komfort.

 • Basen rekreacyjny

  Basen rekreacyjny o wymiarach 12 x 6,6 m i głębokości 1,2 m wraz z podświetlaną wodą jest idealnym wyborem dla osób, które chcą zarówno odpocząć jak i przyjemnie spędzić czas.

  Do dyspozycji są tutaj gejzery wodne - zlokalizowane w charakterystycznym zakolu oraz masaże górne, czyli bicze wodne, które stanowią doskonałą formę hydromasażu - przyjemnie rozluźniają kręgosłup oraz pobudzają krążenie krwi. Pozwalają one także zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, wysiłku fizycznym lub treningu i pozytywnie wpływają na samopoczucie.

  Ponadto w części rekreacyjnej basenu miłośników wrażeń zachęcamy do przejazdu 66-metrową zjeżdżalnią oraz przeprawy relaksującym nurtem rwącej rzeki – z pewnością atrakcje te dostarczą udanej zabawy korzystającym z tej formy rekreacji. Temperatura wody wynosi 28-29°C.

 • Brodzik dla dzieci

  Brodzik stanowi idealne miejsce do wodnych gier i zabaw dla najmłodszych miłośników kąpieli. Dzięki odpowiednio płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 0,45 metra dzieci mogą się bezpiecznie pluskać. Dodatkową atrakcją brodzika jest parasol wodny w kształcie grzybka, który daje wszystkim małym użytkownikom dużo dobrej zabawy. Temperatura w brodziku to 30-31°C - zapewnia wysoki komfort przebywania w wodzie i odprężenie dla całego ciała.

 • Jacuzzi

  Okrągła wanna jacuzzi, stanowiąca integralną część strefy rekreacyjnej basenu to miejsce, w którym oprócz relaksu można zanurzyć się w leczniczej kąpieli. Ta „bąbelkowa przyjemność” w wodzie o temperaturze 33-34°C bardzo dobrze niweluje stres, pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii. Polecana jest osobom zmęczonym, zestresowanym, z obniżonym ciśnieniem krwi, bólami pourazowymi, bólami kręgosłupa, mięśni i stawów, niektórymi problemami skóry, cellulitem, nadwagą i problemami metabolicznymi.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com