#Zawody

 • Mistrzostwa Kłodzka Szkół Podstawowych 18.10.2014

  Rekordowa liczba 162 zawodników stanęła na starcie Otwartych Mistrzostw Kłodzka w Pływaniu Szkół Podstawowych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”. W zawodach, które odbyły się 18 października br. na Krytej Pływalni, rywalizowali ze sobą młodzi pływacy z Bożkowa, Kudowy-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Świdnicy, Kłodzka oraz z miasta partnerskiego naszych południowych sąsiadów Nachodu. Była to pierwsza wizyta młodych pływaków z Czech, którzy zwłaszcza w młodszych rocznikach, wywalczyli sporo miejsc medalowych.

  Więcej
 • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego

  13 marca 2015 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku.

  W zawodach wystartowało 49 zawodników z Kłodzka, Nowej Rudy, Stronia Śląskiego oraz Kudowy Zdroju. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 50 metrów stylem dowolnym, klasycznym, motylkowym i grzbietowym (możliwość startu w dwóch stylach).

  Więcej
 • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego 8.01.2014

  W dniu 08.01.2014r. na Krytej Pływalni w Kłodzku zostały zorganizowane Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w pływaniu drużynowym.
  Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku. Nagrody dla najlepszych drużyn – dyplomy, medale oraz puchary ufundował Burmistrz Miasta Kłodzka Bogusław Szpytma.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 25.10.2014

  25 października br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 7.11.2015

  7 listopada br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 17.10.2015

  Po raz szósty na krytej pływalni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych, która odbyła się 17 października br., udział wzięło 134 zawodników reprezentujących swoje szkoły i kluby sportowe. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał dyrektor KCKSiR Marek Mazurkiewicz podkreślając, że zawody pływackie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów, a realizowane przez szkoły bezpłatne zajęcia nauki pływalna w ramach lekcji wychowania fizycznego, opłacane przez Gminę Miejską Kłodzko, dają wymierne efekty zdrowotne i sportowe.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 22.10.2016

  Rekordową liczbę uczestników zgromadziły Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych. W imprezie, która odbyła się 22 października br., udział wzięło 140 zawodników ze szkół i klubów pływackich powiatu kłodzkiego. 

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu Szkół Gimnazjalnych 05.11.2016

  W sobotę 5 listopada br., na krytej pływalni odbyły się VI Mistrzostwa Kłodzka Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”. W zawodach udział wzięło 41 zawodników.

  Więcej
 • Noworoczne Zawody 2015

  Na krytej pływalni w Kłodzku, 15 stycznia br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów uczęszczających do kłodzkich szkół podstawowych. Podczas otwarcia zawodów burmistrz miasta Kłodzka Michał Piszko, złożył z okazji nowego roku 2015, młodym pływakom i ich opiekunom życzenia zdrowia, radości z uprawiania sportu i bardzo dobrych wyników w nauce.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com