Aqua STREFA

Uwaga!
Z przyczyn organizacyjnych informujemy, iż zajęcia aqua STREFY odbędą się dopiero we wrześniu.

Harmonogram zajęć

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:10     AQUA AEROBIC    

 

 

 

 • AQUA POLE

  Zajęcia prowadzone są na specjalnych stabilnych rurach, przytwierdzonych do dna basenu za pomocą przyssawek. Trening ten charakteryzuje się wytrzymałością i wzmocnieniem. Za pomocą odpowiednio dobranej choreografii (odpowiednie pozycje ciała oraz ćwiczenia obciążające mięśnie tułowia i kończyn) kształtujemy siłę, wytrzymałość, koordynację oraz gibkość. Tę formę aqua polecamy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

   

 • AQUA POLE BOXING BAG

  Wykorzystuje rury AcquaPole® oraz specjalne nakładki do kickboxingu. To zajęcia z wykorzystaniem specjalnych worków treningowych, oparte na połączeniu ciosów, kopnięć i uników, ukierunkowane na kształtowanie wytrzymałości, siły, szybkości i koordynacji.

 • AQUA AEROBIC

  Bezpieczna i przyjemna forma aktywności fizycznej przeznaczona dla każdego niezależnie od wieku, kondycji czy umiejętności pływania. Zajęcia pozwalają zachować gibkość, wysmuklają sylwetkę, redukując tkankę tłuszczową, a równocześnie rozwijają mięśnie.

 • AQUA SENIOR

  Zajęcia ruchowe, profilaktyczne i lecznicze z osobami starszymi realizowane w środowisku wodnym. W skład zajęć wchodzą: Aqua Aerobik Senior, Aqua Reha –Fit, Aqua Osteo -Fit, gimnastyka w wodzie, pływanie zdrowotne, trening indywidualny i obwodowy.

 • AQUA TRENING

  Program treningowy zawierający elementy Aqua Tabaty, Aqua Crossa oraz Aqua Kickboxingu. Są to zajęcia ukierunkowane na poprawę wydolności krążeniowo-oddechowej, wytrzymałości, siły, gibkości, szybkości, równowagi i koordynacji. Każdy trening jest odpowiednio dostosowany do poziomu ćwiczących.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com