Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 25.10.2014

25 października br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

Medalistami mistrzostw Kłodzka 2014 wśród dziewcząt i chłopców w poszczególnych rocznikach i stylach pływackich zostali:

Klasa I (rocznik 2001)

50 m stylem dowolnym

Dziewczęta:
1.Dopart Martyna (ZSP im. JP II Gimnazjum Kudowa Zdr.) - 31,43 sek.
2.Czak Agata (MZS Kłodzko) - 32,70 sek.
3.Piaskowska Martyna (Gimn.1 Kłodzko) - 36,31 sek.

Chłopcy:
1.Przybylak Kacper (Publiczne Gimnazjum Kłodzko) - 32,27 sek.
2.Markiewicz Michał (ZSI Gimnazjum nr 3 Kłodzko) - 33,44 sek.
3.Gawryś Szymon (PALP Polanica Zdr.) - 34,13 sek.

 

50 m stylem grzbietowym

Dziewczęta:
1.Czak Agata (MZS Kłodzko) - 42,99 sek.
2.Piaskowska Martyna (Gimn.1 Kłodzko) - 45,85 sek.
3.Lewicka Anna (Gimn.1 Kłodzko) - 48,02 sek.

Chłopcy:
1.Gawryś Szymon (PALP Polanica Zdr.) - 42,41 sek.
2.Przybylak Kacper (Publiczne Gimnazjum Kłodzko) - 43,16 sek.
3.Markiewicz Michał (ZSI Gimnazjum nr 3 Kłodzko) - 43,89 sek.

50 m stylem klasycznym

Dziewczęta:
1.Dopart Martyna (ZSP im. JP II Gimnazjum Kudowa Zdr.) - 42,21 sek.
2.Węgrzyn Julia (ZSS Gimnazjum Kłodzko) - 47,31 sek.
3.Niedzielska Aleksandra (MZS Kłodzko) - 51,37 sek.

Chłopcy:
1.Tomkiewicz Karol (Gimnazjum Bożków) - 43,28 sek.
2.Biesiadecki Łukasz (ZSI Gimnazjum nr 3 Kłodzko) - 53,02 sek.
3.Zwierz Jarosław (MZS Kłodzko) - 57,61 sek.

Klasa II (rocznik 2000)

50 m stylem dowolnym

Dziewczęta:
1.Szumielewicz Marcelina („HS” Team) - 33,04 sek.
2.Wawszczyk Klaudia (Gimn.1 Kłodzko) - 34,84 sek.
3.Hajduga Julia (Gimn.1 Kłodzko) - 37,78 sek.

Chłopcy:
1.Němeček Petr (Delfin Náchod) - 28,67 sek.
2.Kaźmierczak Kamil („HS” Team) - 30,43 sek.
3.Chráska Jakub (Delfin Náchod) - 30,72 sek.

 

50 m stylem grzbietowym

Dziewczęta:
1.Adamczyk Klaudia (Gimn.1 Kłodzko) - 47,27 sek.
2.Kaczmarczyk Aleksandra (Gimn.1 Kłodzko) - 54,65 sek.

Chłopcy:
1.Kaźmierczak Kamil („HS” Team) - 38,79 sek.
2.Mroczkowski Miłosz (MZS Kłodzko) - 40,34 sek.
3.Ustrzycki Michał (PALP Polanica .) - 41,79 sek.

50 m stylem klasycznym

Dziewczęta:
1.Szumielewicz Marcelina („HS” Team) - 44,72 sek.
2.Wawszczyk Klaudia (Gimn.1 Kłodzko) - 45,26 sek.
3.Gilewska Olga (ZSP im. JP II Gimnazjum Kudowa Zdr.) - 49,82 sek.

Chłopcy:
1.Němeček Petr (Delfin Náchod) - 39,7 sek.
2.Chráska Jakub (Delfin Náchod) - 42,4 sek.
3.Vodička Ondřej (Delfin Náchod) - 42,7 sek.

Klasa III (rocznik 1999)

50 m stylem dowolnym

Dziewczęta:
1.Felgrová Daniela Delfin Náchod - 28,63 sek.
2.Kořinková Kateřina (Delfin Náchod) - 30,48 sek.
3.Biskupska Judyta (PALP Polanica Zdr.) - 33,48 sek.

Chłopcy:
1.Woźniak Jakub („HS” Team) - 25,65 sek.
2.Tatka Mateusz (PALP Polanica Zdr.) - 28,07 sek.
3.Czajka Szymon („HS” Team) - 29,38 sek.

 

50 m stylem grzbietowym

 

Dziewczęta:
1.Felgrová Daniela (Delfin Náchod) - 33,29 sek.
2.Biskupska Judyta (PALP POLANICA ZDR.) - 39,29 sek.
3.Adamczyk Kinga (Gimn.1 Kłodzko) - 45,43 sek.

Chłopcy:
1.Woźniak Jakub („HS” Team) - 30,10 sek.
2.Rak Kacper (PALP POLANICA ZDR.) - 37,02 sek.
3.Tatka Mateusz (PALP POLANICA ZDR.) - 38,12 sek.

50 m stylem klasycznym

Dziewczęta:
1.Kořinková Kateřina (Delfin Náchod) - 40,86 sek.
2.Decker Justyna („HS” Team) - 44,89 sek.
3.Mrowiec Julia (ZSS Gimnazjum Kłodzko) - 47,94 sek.

Chłopcy:
1.Krzak Daniel (MZS Kłodzko) - 36,13 sek.
2.Czajka Szymon („HS” Team) - 39,76 sek.
3.Rataj Jonatan („HS” Team) - 40,8 sek.

Wyniki sztafet 4 x 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1. „HS” Team
2. PALP Polanica Zdr.
3. MZS Kłodzko
4. ZSP im. JP II Gimnazjum Kudowa Zdr.
5. Gimnazjum 1 Kłodzko
6. „HS” Team
Chłopcy:
1. „HS” Team -2;00,57 sek.
2. PALP Polanica Zdr. - 2;05,42 sek.
3. Delfin Náchod - 2;15,13 sek.
4. ZSI Gimnazjum nr 3 Kłodzko - 2;26,78 sek.
5. PALP Polanica Zdr. - 2;28,27 sek.
6. MZS Kłodzko - 2;45,74 sek.
PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
1. „HS” Team - 75 punkty
2. Gimnazjum 1 Kłodzko - 62 punkty
3. PALP Polanica Zdr. - 59 punktów
3. Delfin Náchod - 59 punktów
5. MZS Kłodzko - 48 punktów
6. ZSP im. JP II Gimnazjum Kudowa Zdr. - 28 punktów
7. ZSS Kłodzko - 21 punktów
8. ZSI Gimnazjum nr 3 Kłodzko - 17 punktów
9. Publiczne Gimnazjum Kłodzko - 11 punktów
10.Gimnazjum Bożków- 9 punktów
  • zawody_25_10.pdf

    Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu dla Szkół Gminazjalnych - wyniki

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com