Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2.06.2015

Na krytej pływalni w Kłodzku, we wtorek 2 czerwca br., odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka.

W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta, udział wzięły reprezentacje pięciu szkół podstawowych: Zespołu Szkół Integracyjnych, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6, Miejskiego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Społecznych. W zawodach wystartowało 120 pływaków, walcząc o medale ufundowane przez burmistrza Kłodzka Michała Piszko.

Uczniowie klas I – II rywalizowali na dystansie 25 metrów stylem dowolnym, a uczniowie klas III – VI na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Na zakończenie zawodów rozegrano również sztafetę dziewcząt i chłopców 6 x 25 m stylem dowolnym.

Pierwsza trójka zawodników w każdej kategorii wiekowej po zakończeniu współzawodnictwa otrzymała z rąk wiceburmistrza Kłodzka Wiesława Tracza dyplomy i medale. Dodatkowo zwycięzcy na poszczególnych dystansach zostali nagrodzeni darmowymi karnetami wstępu na krytą pływalnię.

Wyniki zawodów pływackich z okazji „Dnia Dziecka” przedstawiają się następująco:

Klasa I (rocznik 2007 i młodsi) 25 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1. Pilna Pola (SP 6 Kłodzko)-19,43 sek.
2. Lewicka Hanna (SP 3 Kłodzko)-22,49 sek.
3. Krupińska Julia (SP 6 Kłodzko)-25,18 sek.
Chłopcy:
1. Pruss Dominik (ZSI)-24,50 sek.
2. Czarnik Dominik (SP 6)-24,66 sek.
3. Kurowski Tadeusz (MZS)-26,51 sek.
Klasa II (rocznik 2006) 25 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1.Fiszer Aleksandra (SP 6)-20,47 sek.
2.Miszkiewicz Anna (SP 6)-24,62 sek.
3.Górka Karolina (SP 3)-25,29 sek.
Chłopcy:
1.Tkaczyk Wiktor (MZS)-16,75 sek.
2.Krukiewicz Miłosz (SP 3)-17,56 sek.
3.Łabowicz Marcel (MZS)-17,84 sek.
Klasa III (rocznik 2005) 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1. Pilna Lena (SP 6)-38,58 sek.
2. Fiałkowska Joanna (ZSS)-41,82 sek.
3. Czerniawska Nina (SP 6)-42,70 sek.
Chłopcy:
1.Arciszewski Szymon (SP 6)-39,12 sek.
2.Lichwiarz Miłosz (SP 6)-40,76 sek.
3.Wąsik Paweł (SP 6)-41,60 sek.
Klasa IV (rocznik 2004) 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1.Karolczak Anastazja (MZS)-35,42 sek.
2.Ilczyszyn Maja (SP 3)-38,04 sek.
3.Michalak Milena (SP 6)-42,18 sek.
Chłopcy:
1.Frankowski Szymon (SP 3)-33,93 sek.
2.Blacheta Pascal (ZSS)-34,98 sek.
3.Cichy Mateusz (ZSI)-35,01 sek.
Klasa V (rocznik 2003) 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1.Karolczak Amelia (MZS)-32,89 sek.
2.Lis Julia (MZS)-35,75 sek.
3.Borszowska Katarzyna (MZS)-36,29 sek.
Chłopcy:
1.Drahaim Kamil (SP 6)-35,80 sek.
2.Krzak Bartłomiej (MZS)-36,30 sek.
3.Zieliński Michał (SP 6)-42,66 sek.
Klasa VI (rocznik 2002) 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1.Łabowicz Julia (MZS)-34,72 sek.
2.Kawa Amelia (MZS)-39,51 sek.
3.Kuc Julia (SP 6)-38,47 sek.
Chłopcy:
1.Gałęzki Hubert (SP 3)-38,74 sek.
2.Gołowacz Mateusz (SP 6)-40,18 sek.
3.Bal Mikołaj (SP 3)-41,33 sek.
Wyniki sztafet 6 x 25 m stylem dowolnym
Dziewczęta:
1.Szkoła Podstawowa nr 6 Kłodzko-1;54,05 min.
2.Miejski Zespół Szkół Kłodzko-2;09,07 min.
3.Szkoła Podstawowa nr 3 Kłodzko-2;20,25 min.
4.Zespół Szkół Integracyjnych-2;43,77 min.
Chłopcy:
1.Szkoła Podstawowa nr 6 Kłodzko-1;59,01 min.
2.Miejski Zespół Szkół Kłodzko-2;03,02 min.
3.Szkoła Podstawowa nr 3 Kłodzko-2;04,59 min.
4.Zespół Szkół Integracyjnych-2;40,05 min.
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com