#Aktualności

 • Defibrylator od PCK

  Polski Czerwony Krzyż sprezentował kłodzczanom wart kilka tysięcy złotych sprzęt medyczny. Nowy automatyczny defibrylator zewnętrzny przekazał dyrektor Dolnośląskiego Oddziału PCK Jerzy Gierczak. Zgodnie z intencją burmistrza Bogusława Szpytmy sprzęt ratujący życie trafił do Krytej Pływalni – miejsca, które odwiedza codziennie kilkaset osób dziennie, w tym uczniowie kłodzkich szkół mający zajęcia w ramach lekcji wychowania fizycznego.

  Więcej
 • Dzień dziecka - fotorelacja

  Więcej
 • Dzień dziecka - relacja

  W sobotę 6 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na Krytą Pływalnię zawitali piraci a basen zamienił się w wyspę piracką. Na maluchy czekały liczne zabawy i konkursy, którym towarzyszyła piracka muzyka.

  Więcej
 • KONKURS Radia NYSA FM

  Zachęcamy do słuchania Radia Nysa FM na 103,6 FM, w którym trwa konkurs organizowany wspólnie z Klub Nurkowy Exstream. Do wygrania są zaproszenia na zajęcia nurkowania, które odbędą się na naszej Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Konsultacje z trenerem

  Bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym dla osób niepełnosprawnych.

  Więcej
 • Mikołajkowe zawody pływackie

  W dniu 10 grudnia 2013 r. na krytej pływalni w Kłodzku odbyły się „Mikołajkowe Zawody Pływackie” dla uczniów uczęszczających do kłodzkich szkół podstawowych. Patronat na zawodami objął burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma, który powitał osobiście młodych pływaków oraz ich opiekunów sportowych, życząc wszystkim udanych starów i pobicia własnych rekordów życiowych.

  Więcej
 • Pomysł na prezent

  Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Wybierz dogodny karnet dla bliskiej Ci osoby!

  Więcej
 • Program Umiem Pływać

  Od 10 marca 2106 r na Krytej Pływalni w Kłodzku odbywają się zajęcia w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program powszechnej nauki pływania jest propozycją uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Program skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych.

  Więcej
 • Radość z pływania

  Kryta Pływalnia w Kłodzku dołączyła do kampanii „Radość z pływania” Kinder + Sport organizowanej przez Laboratorium Komunikacji działającej na zlecenie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ogólnopolska kampania jest związana z prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programem powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który realizowany jest na naszym basenie.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com