#Aktualności

 • Dzień dziecka - fotorelacja

  Więcej
 • Dzień dziecka - relacja

  W sobotę 6 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na Krytą Pływalnię zawitali piraci a basen zamienił się w wyspę piracką. Na maluchy czekały liczne zabawy i konkursy, którym towarzyszyła piracka muzyka.

  Więcej
 • KONKURS Radia NYSA FM

  Zachęcamy do słuchania Radia Nysa FM na 103,6 FM, w którym trwa konkurs organizowany wspólnie z Klub Nurkowy Exstream. Do wygrania są zaproszenia na zajęcia nurkowania, które odbędą się na naszej Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Konsultacje z trenerem

  Bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym dla osób niepełnosprawnych.

  Więcej
 • Mikołajkowe zawody pływackie

  W dniu 10 grudnia 2013 r. na krytej pływalni w Kłodzku odbyły się „Mikołajkowe Zawody Pływackie” dla uczniów uczęszczających do kłodzkich szkół podstawowych. Patronat na zawodami objął burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma, który powitał osobiście młodych pływaków oraz ich opiekunów sportowych, życząc wszystkim udanych starów i pobicia własnych rekordów życiowych.

  Więcej
 • Pomysł na prezent

  Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Wybierz dogodny karnet dla bliskiej Ci osoby!

  Więcej
 • Program Umiem Pływać

  Od 10 marca 2106 r na Krytej Pływalni w Kłodzku odbywają się zajęcia w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program powszechnej nauki pływania jest propozycją uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Program skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych.

  Więcej
 • Radość z pływania

  Kryta Pływalnia w Kłodzku dołączyła do kampanii „Radość z pływania” Kinder + Sport organizowanej przez Laboratorium Komunikacji działającej na zlecenie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ogólnopolska kampania jest związana z prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programem powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który realizowany jest na naszym basenie.

  Więcej
 • SPLENDOR - eliminacje rozstrzygnięte

  8 sierpnia 2015 r. na Krytej Pływalni odbył się turniej gry planszowej "Splendor". Impreza odbyła się w ramach Wakacyjnych Spotkań z Grami Planszowymi na Krytej Pływalni. Organizatorem eliminacji oraz fundatorem nagród był sklep Rebel.pl z Gdańska, zaś sprawcą wydarzenia był Rafał Pleśniak we współpracy z Krytą Pływalnią w Kłodzku oraz Medycznym Studium Zawodowym.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com