NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA OBIEKTU

 W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia  23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że Kryta Pływalnia w Kłodzku oraz Strefa Formy od  26 października 2020r. udostępnione zostały wyłącznie dla osób uprawiających sport:

  1. W ramach współzawodnictwa sportowego (zawody sportowe),
  2. Zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych (kluby i stowarzyszenia sportowe),
  3. Studentów i uczniów - w ramach zajęć na uczelni lub w szkole (w tym projekt "Umiem Pływać").

 

Zakupione karnety będą honorowane przez czas, który będzie równy okresowi zamknięcia obiektów lub braku możliwości ich realizacji  ze względu na wprowadzone ograniczenia.

 Godziny otwarcia obiektu pozostają bez zmian.

 Pozostałe zasady funkcjonowania Krytej Pływalni dotyczące ilości osób w poszczególnych nieckach basenowych, zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk, zakazu przebywania na terenie obiektu pozostają bez zmian.

 Podstawa prawna:

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 16 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Na podstawie art. 46a i art. 46b pkt 1–6 i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, z późn. zm.1) ).

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com