Aktualności

 • Mistrzostwa w pływaniu SP 22.10.2016

  Rekordową liczbę uczestników zgromadziły Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych. W imprezie, która odbyła się 22 października br., udział wzięło 140 zawodników ze szkół i klubów pływackich powiatu kłodzkiego. 

  Więcej
 • Zawody Pływackie Dzień Dziecka 8.06.2016

  Na krytej pływalni odbyły się w dniu 8 czerwca 2016 roku zawody pływackie dla szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta Kłodzka z okazji Dnia Dziecka.

  Więcej
 • Program Umiem Pływać

  Od 10 marca 2106 r na Krytej Pływalni w Kłodzku odbywają się zajęcia w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program powszechnej nauki pływania jest propozycją uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Program skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych.

  Więcej
 • Zawody Noworoczne 27.01.2016

  Pod patronatem burmistrza miasta Kłodzka p. Michała Piszko, w środę 27 stycznia br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów kłodzkich szkół podstawowych.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania - Finał 3 sezonu

  11 grudnia 2015 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbył się finał trzeciego sezonu Amatorskiej Ligi Pływania Ziemi Kłodzkiej. Zawody w tym dniu rozgrywały się od godziny 18:00, kiedy to swoje starty rozpoczęła młodzież szkolna. Około godziny 19:00 do rywalizacji stanęli dorośli.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 7.11.2015

  7 listopada br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 17.10.2015

  Po raz szósty na krytej pływalni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych, która odbyła się 17 października br., udział wzięło 134 zawodników reprezentujących swoje szkoły i kluby sportowe. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał dyrektor KCKSiR Marek Mazurkiewicz podkreślając, że zawody pływackie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów, a realizowane przez szkoły bezpłatne zajęcia nauki pływalna w ramach lekcji wychowania fizycznego, opłacane przez Gminę Miejską Kłodzko, dają wymierne efekty zdrowotne i sportowe.

  Więcej
 • SPLENDOR - eliminacje rozstrzygnięte

  8 sierpnia 2015 r. na Krytej Pływalni odbył się turniej gry planszowej "Splendor". Impreza odbyła się w ramach Wakacyjnych Spotkań z Grami Planszowymi na Krytej Pływalni. Organizatorem eliminacji oraz fundatorem nagród był sklep Rebel.pl z Gdańska, zaś sprawcą wydarzenia był Rafał Pleśniak we współpracy z Krytą Pływalnią w Kłodzku oraz Medycznym Studium Zawodowym.

  Więcej
 • Dzień dziecka - relacja

  W sobotę 6 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na Krytą Pływalnię zawitali piraci a basen zamienił się w wyspę piracką. Na maluchy czekały liczne zabawy i konkursy, którym towarzyszyła piracka muzyka.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com