Aktualności

 • Zawody Noworoczne 27.01.2016

  Pod patronatem burmistrza miasta Kłodzka p. Michała Piszko, w środę 27 stycznia br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów kłodzkich szkół podstawowych.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania - Finał 3 sezonu

  11 grudnia 2015 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbył się finał trzeciego sezonu Amatorskiej Ligi Pływania Ziemi Kłodzkiej. Zawody w tym dniu rozgrywały się od godziny 18:00, kiedy to swoje starty rozpoczęła młodzież szkolna. Około godziny 19:00 do rywalizacji stanęli dorośli.

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 7.11.2015

  7 listopada br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
 • Mistrzostwa w pływaniu SP 17.10.2015

  Po raz szósty na krytej pływalni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych, która odbyła się 17 października br., udział wzięło 134 zawodników reprezentujących swoje szkoły i kluby sportowe. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał dyrektor KCKSiR Marek Mazurkiewicz podkreślając, że zawody pływackie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów, a realizowane przez szkoły bezpłatne zajęcia nauki pływalna w ramach lekcji wychowania fizycznego, opłacane przez Gminę Miejską Kłodzko, dają wymierne efekty zdrowotne i sportowe.

  Więcej
 • SPLENDOR - eliminacje rozstrzygnięte

  8 sierpnia 2015 r. na Krytej Pływalni odbył się turniej gry planszowej "Splendor". Impreza odbyła się w ramach Wakacyjnych Spotkań z Grami Planszowymi na Krytej Pływalni. Organizatorem eliminacji oraz fundatorem nagród był sklep Rebel.pl z Gdańska, zaś sprawcą wydarzenia był Rafał Pleśniak we współpracy z Krytą Pływalnią w Kłodzku oraz Medycznym Studium Zawodowym.

  Więcej
 • Dzień dziecka - relacja

  W sobotę 6 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na Krytą Pływalnię zawitali piraci a basen zamienił się w wyspę piracką. Na maluchy czekały liczne zabawy i konkursy, którym towarzyszyła piracka muzyka.

  Więcej
 • Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2.06.2015

  Na krytej pływalni w Kłodzku, we wtorek 2 czerwca br., odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta, udział wzięły reprezentacje pięciu szkół podstawowych: Zespołu Szkół Integracyjnych, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6, Miejskiego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Społecznych. W zawodach wystartowało 120 pływaków, walcząc o medale ufundowane przez burmistrza Kłodzka Michała Piszko.

  Więcej
 • Radość z pływania

  Kryta Pływalnia w Kłodzku dołączyła do kampanii „Radość z pływania” Kinder + Sport organizowanej przez Laboratorium Komunikacji działającej na zlecenie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ogólnopolska kampania jest związana z prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programem powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który realizowany jest na naszym basenie.

  Więcej
 • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego

  13 marca 2015 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku.

  W zawodach wystartowało 49 zawodników z Kłodzka, Nowej Rudy, Stronia Śląskiego oraz Kudowy Zdroju. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 50 metrów stylem dowolnym, klasycznym, motylkowym i grzbietowym (możliwość startu w dwóch stylach).

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com