Aktualności

 • Dzień dziecka - relacja

  W sobotę 6 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na Krytą Pływalnię zawitali piraci a basen zamienił się w wyspę piracką. Na maluchy czekały liczne zabawy i konkursy, którym towarzyszyła piracka muzyka.

  Więcej
 • Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2.06.2015

  Na krytej pływalni w Kłodzku, we wtorek 2 czerwca br., odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka. W imprezie promującej pływanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta, udział wzięły reprezentacje pięciu szkół podstawowych: Zespołu Szkół Integracyjnych, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6, Miejskiego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Społecznych. W zawodach wystartowało 120 pływaków, walcząc o medale ufundowane przez burmistrza Kłodzka Michała Piszko.

  Więcej
 • Radość z pływania

  Kryta Pływalnia w Kłodzku dołączyła do kampanii „Radość z pływania” Kinder + Sport organizowanej przez Laboratorium Komunikacji działającej na zlecenie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ogólnopolska kampania jest związana z prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programem powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który realizowany jest na naszym basenie.

  Więcej
 • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego

  13 marca 2015 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku.

  W zawodach wystartowało 49 zawodników z Kłodzka, Nowej Rudy, Stronia Śląskiego oraz Kudowy Zdroju. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 50 metrów stylem dowolnym, klasycznym, motylkowym i grzbietowym (możliwość startu w dwóch stylach).

  Więcej
 • Noworoczne Zawody 2015

  Na krytej pływalni w Kłodzku, 15 stycznia br., odbyły się Noworoczne Zawody Pływackie dla uczniów uczęszczających do kłodzkich szkół podstawowych. Podczas otwarcia zawodów burmistrz miasta Kłodzka Michał Piszko, złożył z okazji nowego roku 2015, młodym pływakom i ich opiekunom życzenia zdrowia, radości z uprawiania sportu i bardzo dobrych wyników w nauce.

  Więcej
 • WOŚP na Krytej Pływalni

  11 stycznia 2015 r. w ramach 23.finału, Kryta Pływalnia w Kłodzku "zagrała" również dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zorganizowanym maratonie pływackim wzięło udział 176 ochotników. W ciągu 6 godzin przepłynęli oni łącznie 17km 600m, a wolontariusze WOŚP zebrali w tym czasie blisko 800 złotych.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania - Finał 2 sezonu

  12 grudnia 2014 r. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbył się finał drugiego sezonu Amatorskiej Ligi Pływania Ziemi Kłodzkiej. Zawody w tym dniu rozgrywały się od godziny 18:00, kiedy to swoje starty rozpoczęła młodzież szkolna. Około godziny 19:00 do rywalizacji stanęli dorośli.

  Więcej
 • AQUA SHOW 25.10.2014

  Więcej
 • Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 25.10.2014

  25 października br. na Krytej Pływalni w Kłodzku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com